Новини
«Чарівний звірослов українського міфу. Птахи» – це видання, що з головою занурить вас у світ реальних і фантастичних птахів, яких наші предки вважали творцями, провісниками й оберегами. У своїй книзі Дара Корній представляє унікальне авторське бачення створінь, на яких багата українська міфологія. Від Сокола-Роду й до Судді – ви вирушите в надзвичайну мандрівку, сповнену національного колориту й прадавніх традицій.
Книжка також містить надзвичайно красиві ілюстрації Софії Мудрої та Єлизавети Варави, які дадуть вам змогу ще більше заглибитися в зміст й осягнути масштаб фантазії наших пращурів.
Пропонуємо більше дізнатися про видання з нашого нового однойменного буктрейлера. Відео також відкриває нову рубрику «Буктрейлери» на сайті Черкаської обласної бібліотеки для дітей у розділі «Радимо прочитати».
Прем’єру вистави за мотивами «Казочки про зайчикову знахідку» Івана Андрусяка представили читачам Черкаської обласної бібліотеки для дітей учасники лялькового гуртка «Грайлик», що працює при закладі. Першими глядачами вистави стали учні 4-А класу СПШ № 3, у якому здебільшого й навчаються юні артисти.
Яскравими барвами, творчістю й цікавим спілкуванням наповнили свій тиждень перед Великоднем читачі Черкаської обласної бібліотеки для дітей. Готуючись до одного з найважливіших християнських свят року, діти під керівництвом бібліотекарів робили різноманітні великодні оздоби, вітальні листівки, симпатичні подарункові сувеніри й, водночас, дізнавалися більше про традиції й обряди українців. З 9 по 17 квітня в книгозбірні відбулися численні тематичні майстер-класи й години народознавства, присвячені Великодню.
Щорічний Всеукраїнський тиждень дитячого читання – це найкращий спосіб нагадати дорослим і малечі про важливість книжок у формуванні особистості й про те, наскільки захопливим може зробити дозвілля якісна література. Цього року в Черкаській обласній бібліотеці для дітей Тиждень урочисто розпочався святом на основі творчості й життєвої історії Василя Симоненка. Надалі впродовж семи днів для читачів кожної вікової категорії працівники закладу проводили цікаві активності різних форматів.
Поговорити про життя, його зміст, виклики, мету й щасливі миттєвості випала нагода учням 9-А, 9-Б, 10-А й 10-Б класів Першої міської гімназії – для них працівники відділу масової роботи та естетичного виховання організували зустріч у літературно-музичному салоні «Життя варте, щоб жити, кохання варте, щоб чекати...». Сповнену глибоких філософських роздумів, красивої поезії, музичних і танцювальних номерів програму бібліотекарі підготували спільно з читачами: весь захід провели й прикрасили своїми талантами самі діти.